Explosive Ordnance Disposal Specialist til Ingeniørregimentet i Skive |
Skive, Danmark |
19. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Genopslag - Intelligence Requirements Manager i Multinational Division North. |
Udlandet |
19. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Genopslag - Intelligence Requirements Manager i Multinational Division North. |
Slagelse, Danmark |
19. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Genopslag - Intelligence Requirements Manager i Multinational Division North. |
Udlandet |
19. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Genopslag - Intelligence Requirements Manager i Multinational Division North. |
Slagelse, Danmark |
19. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Genopslag - KOMPAGNIBEFALINGSMAND TIL COMMAND SUPPORT COMPANY |
Udlandet |
19. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Kontorhjælper ved Personeladministrationselementet, Danske Artilleriregiment |
Oksbøl, Danmark |
19. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Seniorsergent til bemanding af reserven i Hæren |
Karup, Danmark |
19. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Sektionsfører til panserværnsmissildeling ved Stabskompagniet i I Panserinfanteribataljon, Gardehusarregimentet (genopslag) |
Antvorskov, Danmark |
19. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Chef for Operations- og planlægningssektionen (G35) ved 1. Brigade (Genopslag) |
Holstebro, Danmark |
20. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Chef til Conduct After Capture sektionen ved 2. Military Intelligence Bataljon |
Varde, Danmark |
20. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Depothjælper/forsyner til Gardehusarregimentet |
Slagelse, Danmark |
20. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Kompagnihjælper/PMV-kommandør ved Gardehusarregimentet |
Slagelse, Danmark |
20. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Logistikofficer I/GHR |
Slagelse, Danmark |
20. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Logistikofficer ved Stab 2 EOD Bataljon |
Skive, Danmark |
20. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Sagsbehandler til Materielelementet i Hærkommandoens Logistiksektion i Karup |
Karup, Danmark |
20. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Sektionsfører til Vedligeholdelsessektionen i Stab/V Bataljon ved Jydske Dragonregiment |
Holstebro, Danmark |
20. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Sikkerhedsrådgiver til Hjemmeværnskommandoen |
Vordingborg, Danmark |
20. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Mekanikere til Værksted Skive |
Skive, Danmark |
21. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Næstkommanderende deling ved 3 Eskadron, V Uddannelsesbataljon, Jydske Dragonregiment |
Holstebro, Danmark |
21. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Operationsofficer i G3 ved 1. Brigade |
Holstebro, Danmark |
21. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Ruslandsanalytiker og efterretningsofficer søges til Intelligence Fusion Centre ved 2 Military Intelligence Bataljon |
Varde, Danmark |
21. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Ingeniørofficer i G3 ved 1. Brigade - Rotationsstilling |
Holstebro, Danmark |
22. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Kompagnibefalingsmand til CBRN- & Geospatialkompagniet (CBRN- & GEOKMP) ved Ingeniørregimentet i Skive |
Skive, Danmark |
22. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Taktisk Kommunikationsbefalingsmand (TAKBM) til CBRN- & Geospatial-kompagniet (CBRN- & GEOKMP) ved Ingeniørregimentet i Skive. |
Skive, Danmark |
22. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Faglig stærk og selvstændig sagsbehandler til logistisk udviklingsvirksomhed inden for sanitetstjenesten |
Aalborg, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Faglærer ved Løjtnantsuddannelsen i Slagelse (genopslag) |
Slagelse, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Faglærere ved den Grundlæggende Sergentuddannelse i Varde (genopslag) |
Varde, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Forsyningsbefalingsmand i Stabskompagniet 1. Brigade |
Fredericia, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Forsyningsbefalingsmand ved Hærens Sergentskole i Varde |
Varde, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Kaptajn som Ildstøtte- og Operationsofficer til Stab 2. Brigade i Slagelse (Genopslag) |
Slagelse, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Kører til Parkdelingen ved Stabskompagniet/1 Panseringeniørbataljon/1 Brigade (genopslag) |
Skive, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Landmilitær sagsbehandler til Kapacitetsudviklingssektionen i Forsvarsstaben |
Karup, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Motormekaniker til Vedligeholdelsessektionen ved Stabskompagniet/II/JDR (genopslag) |
Holstebro, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
NSEBM til 1. Nationale Støtteelement 4. Nationale Støttebataljon |
Vordingborg, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Næstkommanderende deling til 3 Panseringeniørkompagni (genopslag) |
Skive, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Næstkommanderende (oversergent) til Totalforsvarsstyrken i Østdanmark |
København, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Sagsbehandler og NK/S1 til Stabselementet ved Gardehusarregimentet |
Rønne, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Sergenter som instruktør ved den Grundlæggende Sergentuddannelse i Varde (genopslag) |
Varde, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Vagtassistent til Slesvigske Fodregiment |
Haderslev, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Vagtmand til fast vagtstyrke ved 4. Nationale Støttebataljon i Vordingborg (genopslag) |
Vordingborg, Danmark |
24. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Infanterikampkøretøjskommandør ved 1/I/GHR |
Slagelse, Danmark |
25. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Lager- og forsyningshjælper til Ingeniørregimentet i Skive (genopslag) |
Skive, Danmark |
25. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Opklaringssoldater til 2. Opklaringseskadron |
Rønne, Danmark |
25. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Sanitetsmand ved 1/I/GHR |
Slagelse, Danmark |
25. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Signalmand til 1/I/GHR |
Slagelse, Danmark |
25. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Spændende udfordringer i en alsidig hverdag som Chef til Logistiksektionen i Haderslev |
Haderslev, Danmark |
25. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
IT-supporter (korporal) til lokal IT Servicecenter Slagelse |
Slagelse, Danmark |
26. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Vognkommandør til 2. mekaniserede infanterikompagni, I Panserinfanteribataljon, Den Kongelige Livgarde |
Allerød, Danmark |
26. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Sanitets- og Forsyningsbefalingsmand ved XIII Lette Infanteribataljon |
Haderslev, Danmark |
27. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Seniorsergenter til 1. Artilleriafdeling, Danske Artilleriregiment |
Oksbøl, Danmark |
27. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Vagtassistenter til den faste vagtstyrke ved Trænregimentet |
Aalborg, Danmark |
27. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Forsyningsbefalingsmand til 1. Panserinfanterikompagni, Gardehusarregimentet (genopslag) |
Slagelse, Danmark |
29. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Administrationsbefalingsmand ved S1 |
Slagelse, Danmark |
31. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Chef for Collection, Coordination & Intel Requirements Management (IRM&CM) Cellen ved Multinational Division North |
Udlandet |
31. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Forsyningshjælper (korporal) til Løjtnantsuddannelsen |
Slagelse, Danmark |
31. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Forsyningshjælper/LFME-operatør til TA KAMP ved PNINF & MEKINF |
Antvorskov, Danmark |
31. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Gruppefører til 1. Lette Opklaringseskadron på Bornholm (genopslag) |
Rønne, Danmark |
31. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Mekaniker til Hærens Basisuddannelse ved Livkompagniet, V Uddannelsesbataljon ved Gardehusarregimentet |
Slagelse, Danmark |
31. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Motormekaniker til VEDLSEK i 2LOGBTN ved Trænregimentet |
Aalborg, Danmark |
31. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Oversergenter til 1. Artilleriafdeling ved Danske Artilleriregiment (genopslag) |
Oksbøl, Danmark |
31. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Sagsbehandler til IGR Tjenestegrensafdelingen/ Føring- og Kampingeniørtjeneste i Skive |
Skive, Danmark |
31. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Sektionsfører vedligeholdelse til 4. Uddannelseskompagni/V Uddannelsesbataljon ved Gardehusarregimentet |
Slagelse, Danmark |
31. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Struktureret, ansvarsbevidst og udadvendt seniorsergent til ledelsessektionen ved Trænregimentet (genopslag) |
Aalborg, Danmark |
31. marts, 2024 - Kl. 23.59 |
Forvaltningsmedarbejder til Ledelsessektionen ved Slesvigske Fodregiment |
Haderslev, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Ambitiøs chef for Operationssektionen ved 1. Intelligence Surveillance Reconnaissance Bataljon |
Varde, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
ARKTIS TIL ØRKEN – bliv NK/DEL i MOVCON |
Karup, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Efterretningsbefalingsmand for Field Exploitation Team (NK/FET) |
Varde, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Elektriker til Værksted Fredericia |
Fredericia, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Elektronikmekaniker til 4. Transportkompagni ved 1. Logistikbataljon (genopslag) |
Aalborg, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Forsyningsbefalingsmand i 3 HRU kompagni ved 2 LOGBTN / Trænregimentet |
Aalborg, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Forsyningshjælper ved 3. Vedligeholdelseskompagni, 1. Logistikbataljon (genopslag) |
Aalborg, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Geværskytte 1 i en Mekaniseret Infanterigruppe ved 2/I/GHR |
Antvorskov, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
HR-Partner for Hærkommandoen |
Karup, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Kaptajn til Tjenestegrensinspektørelementet ved Trænregimentets Tjenestegrensafdeling |
Aalborg, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Køletekniker/ kølemontør til Værksted Fredericia |
Fredericia, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Lastvogns-, auto- eller landbrugsmaskinmekaniker til Værksted Slagelse (genopslag) |
Slagelse, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Leder af administrationselementet ved Efterretningsregimentet i Varde (genopslag) |
Varde, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Mekaniker til 4. Transportkompagni ved Trænregimentet (genopslag) |
Aalborg, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Militær våbenmekaniker lærling (finmekaniker med våben som speciale) søges til Garnisonsværksted Vordingborg |
Vordingborg, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Militær våbenmekaniker lærling (finmekaniker med våben som speciale) søges til værksted i Fredericia |
Fredericia, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Militære lærlinge som entreprenørmekanikere søges til værksted Skive |
Skive, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Militære lærlinge som lastvognsmekaniker søges til Garnisonsværksted Vordingborg |
Vordingborg, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Militære lærlinge som lastvognsmekaniker søges til værksted Fredericia |
Fredericia, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Militære lærlinge som lastvognsmekaniker søges til værksted Oksbøl |
Oksbøl, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Militære lærlinge som lastvognsmekaniker søges til værksted Slagelse |
Slagelse, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Militære lærlinge som lastvognsmekaniker søges til værksted Ålborg |
Aalborg, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Militære lærlinge som lastvognsmekanikere søges til Garnisonsværksted Bornholm |
Rønne, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Militære lærlinge som lastvognsmontør søges til Garnisonsværksted Haderslev |
Haderslev, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Militære lærlinge som personvognsmekaniker søges til Garnisonsværksted Haderslev |
Haderslev, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Militære lærlinge som personvognsmekaniker søges til værksted Slagelse |
Slagelse, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Næstkommanderende ved Tung Transportdeling/ 4. Transportkompagni i Kalbyris (genopslag) |
Næstved, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Operationsofficer til Operationssektionen (S3) ved Stab 3. CIS-Operationsstøttebataljon ved Føringsstøtteregimentet |
Fredericia, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Operationsofficer til S3 sektionen ved 1. Logistikbataljon |
Aalborg, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Projektstilling som instruktør ved 2. Brigade ved befalingsmandsuddannelsen - udvidet dansk støtte til Ukraine (genopslag) |
Slagelse, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling - Stabsofficerer til reserven ved Opklaringsbataljonen på Bornholm |
Rønne, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Stabschef ved Command Support Battalion |
Udlandet |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
To elektronikmekanikere til Vedligeholdelsessektionen ved CIS- Kompagni/ Brigade |
Fredericia, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Vognkommandører til 2/I/GHR |
Antvorskov, Danmark |
1. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Reservedelsbefalingsmand til Værksted Aalborg (genopslag) |
Aalborg, Danmark |
2. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Våbenmekaniker til 4. Luftværnsbatteri ved 2. Kapacitetsafdeling |
Oksbøl, Danmark |
2. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Våbenmekaniker til Vedligeholdelseselementet ved 2. Kapacitetsafdeling |
Oksbøl, Danmark |
2. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Næstkommanderende til MEKINFDEL ved 2/I/GHR |
Antvorskov, Danmark |
3. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – To uddannelsesbefalingsmænd af reserven til Kapacitetssektion Kampvogn ved Tjenestegrensafdelingen for Kamptropper og Kamptjeneste (TA KAMP) |
Holstebro, Danmark |
3. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstillinger - Kaptajner til reserven ved Gardehusarregimentet |
Slagelse, Danmark |
3. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstillinger - Seniorsergenter til reserven ved Gardehusarregimentet |
Slagelse, Danmark |
3. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Civil kontorelev ved Gardehusarregimentet i Slagelse |
Slagelse, Danmark |
4. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Civil kontorelev ved Gardehusarregimentet på Bornholm |
Rønne, Danmark |
4. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Civil kontorelev ved Jydske Dragonregiment i Holstebro |
Holstebro, Danmark |
4. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Chef for efterretningssektionen til I Panserinfanteribataljon ved Den Kongelige Livgarde |
Allerød, Danmark |
4. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Sanitetsbefalingsmand til 3 HRU Eskadron, V uddannelsesbataljon ved Jydske Dragonregiment |
Holstebro, Danmark |
4. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Sanitetsmand i en Mekaniseret Infanterideling ved 2/I/GHR |
Antvorskov, Danmark |
5. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Forsyningshjælper til Staben 2. Military Intelligence Bataljon, Efterretningsregimentet Varde (genopslag) |
Varde, Danmark |
6. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Civil kontorelev ved Trænregimentet i Aalborg |
Aalborg, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Chauffør/Transportmand til Drivmiddelsektionen i Oksbøl ved 1. Forsyningskompagni, Trænregimentet (genopslag) |
Oksbøl, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Chef for Communication and Information Systems (G6) ved MND N |
Antvorskov, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Chefsergent til styrkeudviklingssektionen for logistik ved Trænregimentet |
Aalborg, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Cyber- og IT-Supporter til Ingeniørregimentet i Skive (genopslag) |
Skive, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Efterretningsbefalingsmand og fører for Field Exploitation Team, Efterretningsregimentet i Varde |
Varde, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Efterretningssagsbehandler til efterretningssektionen (G2) ved Hærkommandoen (HKO) |
Karup, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Elektronikfagtekniker til Værksted Slagelse ved Forsvarets Vedligeholdelsestjeneste |
Slagelse, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Erfaren gruppefører til 2. Hærens Basisuddannelseskompagnier ved Trænregimentet |
Aalborg, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Gruppefører ved 5. uddannelseskompagni i Vordingborg |
Vordingborg, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Hærkommandoens Uddannelsessektion (G7) søger en kaptajn til håndtering af internationalt samarbejde |
Karup, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Kører for Field Exploitation Team – KØ/FET, Efterretningsregimentet i Varde |
Varde, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Lastvogn/Motormekaniker til Drivmiddelsektionen i Oksbøl (1ECH) ved 1. Forsyningskompagni, Trænregimentet (genopslag) |
Oksbøl, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Leder af vedligeholdelses- og bjærgningselement ved styrkeudviklingssektionen for logistik ved Trænregimentet |
Aalborg, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Næstkommanderende til 2. HBUKMP i 2. Logistikbataljon |
Aalborg, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Operationsofficer i G5 og Plancenteret i 1. Brigade |
Holstebro, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Stabsofficerer til reserven ved Opklaringsbataljonen på Bornholm |
Rønne, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstillinger – Kaptajn af reserven til G6 ved Multinational Division North |
Antvorskov, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstillinger – Major af reserven til G6 ved Multinational Division North |
Antvorskov, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Sagsbehandler med speciale i forsynings- og transporttjeneste ved Trænregimentet |
Aalborg, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Sagsbehandler til Faggruppe Panser ved 2. Kapacitetsafdeling i Oksbøl |
Oksbøl, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Sagsbehandler til Hærkommandoens Logistiksektion (G4), Karup |
Karup, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Sagsbehandler til Koordinationssektionen ved Tjenestegrensafdelingen for Kamptropper og Kamptjeneste ved 2. Brigade (Genopslag) |
Slagelse, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Sanitetsbefalingsmand til Stabskompagniet ved II Panserinfanteribataljon, Jydske Dragonregiment |
Holstebro, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Stabshjælper til Command Support Company |
Slagelse, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Stabshjælper til Forsynings- og transportelementet ved styrkeudviklingssektionen for Logistik ved Trænregimentet |
Aalborg, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Stabshjælper til logstiksektionen ved 1. Panserinfanteribataljon, Gardehusarregimentet (genopslag) |
Slagelse, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Transportmand til Drivmiddelsektion Oksbøl i 1 Forsyningskompagni (genopslag) |
Oksbøl, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Transportmand til Forsyningsdelingen i 1 Forsyningskompagni (genopslag) |
Aalborg, Danmark |
7. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstillinger - Premierløjtnanter af reserven til Danske Artilleriregiment |
Oksbøl, Danmark |
8. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Elektriker til Værksted Slagelse ved Forsvarets Vedligeholdelsestjeneste |
Slagelse, Danmark |
9. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Værkstedsbefalingsmand (oversergent) til Værksted Skive (genopslag) |
Skive, Danmark |
10. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Værkstedsbefalingsmand (sergent) til Værksted Skive (genopslag) |
Skive, Danmark |
10. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Værkstedsbefalingsmand til Garnisonsværksted Bornholm (genopslag) |
Rønne, Danmark |
10. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Artilleriofficer til G5 ved Multinational Division North (Slagelse eller Riga, Letland) |
Udlandet |
14. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Artilleriofficer til G5 ved Multinational Division North (Slagelse eller Riga, Letland) |
Slagelse, Danmark |
14. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Chef for Operationssektionen ved 1. Panseringeniørbataljon |
Skive, Danmark |
14. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Efterretningsbefalingsmand til UASKMP KSN ved Efterretningsregimentet i Varde (genopslag) |
Varde, Danmark |
14. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Faghjælper til HRU kompagniet ved Ingeniørregimentet i Skive |
Skive, Danmark |
14. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Faginstruktør til HRU kompagniet ved Ingeniørregimentet i Skive |
Skive, Danmark |
14. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Forsyningshjælper til 3. HBU kompagni ved Den Kongelige Livgarde (genopslag) |
Allerød, Danmark |
14. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Holdfører til Forsvarets Cyberværnepligt i Fredericia |
Fredericia, Danmark |
14. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Lærer i ingeniørtjeneste på Operations- & Føringsuddannelsen ved Center for Landmilitære Operationer |
Frederiksberg, Danmark |
14. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Motormekaniker til 5. Uddannelseskompagni i Vordingborg |
Vordingborg, Danmark |
14. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Næstkommanderende til sanitetsdeling i 2 Sanitetskompagni ved 1 Logistikbataljon (genopslag) |
Aalborg, Danmark |
14. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Operationsbefalingsmand til operationssektionen ved 1. Intelligence, Surveillance & Reconnaissance Bataljon i Varde |
Varde, Danmark |
14. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Ingeniørofficer, kaptajn af reserven til Staben ved Ingeniørregimentets reserveenhed |
Skive, Danmark |
14. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Samarbejds- og løsningsorienteret profil søges som Staff Officer Coordination til G5 ved NATO Multinational Division North (Slagelse) |
Antvorskov, Danmark |
14. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Taktisk Befalingsmand (TAKBM) til Unmanned Aerial System Kompagniet ved Efterretningsregimentet i Varde (genopslag) |
Varde, Danmark |
14. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Russisktalende sprogofficerer til Ukraineelementet ved Forsvarets Sprogskole, Forsvarsakademiet |
København, Danmark |
15. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Oversergent af reserven til Staben ved Jydske Dragonregiment |
Holstebro, Danmark |
15. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling - Seniorsergent af reserven til Staben ved Jydske Dragonregiment |
Holstebro, Danmark |
15. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Civil kontorelev ved Ingeniørregimentet i Skive |
Skive, Danmark |
18. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Delingsfører til Totalforsvarsstyrken i Vestdanmark |
Skive, Danmark |
18. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Delingsfører til Totalforsvarsstyrken i Østdanmark |
København, Danmark |
18. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Gruppefører (sergent) til Totalforsvarsstyrken i Vestdanmark |
Skive, Danmark |
18. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Gruppefører (sergent) til Totalforsvarsstyrken i Østdanmark |
København, Danmark |
18. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Kompagnichef ved Totalforsvarsstyrken i Vestdanmark |
Skive, Danmark |
18. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Kompagnichef ved Totalforsvarsstyrken i Østdanmark |
København, Danmark |
18. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Næstkommanderende (oversergent) til Totalforsvarsstyrken i Vestdanmark |
Skive, Danmark |
18. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Stabsstøtte (seniorsergent) til Totalforsvarsstyrken i Vestdanmark |
Skive, Danmark |
18. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Stabsstøtte (seniorsergent) til Totalforsvarsstyrken i Østdanmark |
København, Danmark |
18. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstillinger – Kommando- og forsyningsbefalingsmand (oversergent) til Totalforsvarsstyrken i Vestdanmark |
Skive, Danmark |
18. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstillinger – Kommando- og forsyningsbefalingsmand (oversergent) til Totalforsvarsstyrken i Østdanmark |
København, Danmark |
18. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstillinger – Premierløjtnanter af reserven ved Gardehusarregimentet |
Slagelse, Danmark |
18. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Administrationsbefalingsmand (S1) til Opklaringsbataljonen, Bornholm, Gardehusarregimentet |
Rønne, Danmark |
20. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Kontorhjælper til Skolesektionen på Hærens Sergentskole |
Varde, Danmark |
21. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Batterichef for 1. Ildstøttebatteri ved 1. Artilleriafdeling ved Danske Artilleriregiment |
Oksbøl, Danmark |
28. april, 2024 - Kl. 23.59 |
CIS befalingsmand i S6 ved Command Support Battalion (genopslag) |
Fredericia, Danmark |
28. april, 2024 - Kl. 23.59 |
CIS-operatører ved CIS kompagni/Brigade i Fredericia (genopslag) |
Fredericia, Danmark |
28. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Forsyningshjælper til 3. Uddannelseskompagni ved Føringsstøtteregimentet |
Fredericia, Danmark |
28. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Forsyningshjælper til CIS- kompagni/ 1. Brigade (genopslag) |
Fredericia, Danmark |
28. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Logistikbefalingsmand til Logistiksektionen (S4) ved Stab 1. Føringsstøttebataljon/1. Brigade (genopslag) |
Fredericia, Danmark |
28. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Motormekaniker til Human Interaction Kompagniet, Efterretningsregimentet i Varde (genopslag) |
Varde, Danmark |
28. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Næstkommanderende /deling til Uddannelseskompagniet ved Føringsstøtteregimentet (genopslag) |
Fredericia, Danmark |
28. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Sergenter til Føringsstøtteregimentet (genopslag) |
Fredericia, Danmark |
28. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Konstabel af reserven ved Slesvigske Fodregiment |
Haderslev, Danmark |
29. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstilling – Oversergenter til reserven ved Slesvigske Fodregiment |
Haderslev, Danmark |
29. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Rådighedsstillinger – kaptajner af reserven til Danske Artilleriregiment |
Oksbøl, Danmark |
30. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Vagtbefalingsmand til Almegårds kaserne |
Rønne, Danmark |
30. april, 2024 - Kl. 23.59 |
Electronic Warfare (EW) operatør i EW Kompagniet, Efterretningsregimentet |
Fredericia, Danmark |
5. maj, 2024 - Kl. 23.59 |
Gruppefører ved Electronic Warfare Kompagniet, Efterretningsregimentet |
Fredericia, Danmark |
5. maj, 2024 - Kl. 23.59 |
Elementleder til Internationalt samarbejdselement i G7 i Hærkommandoen |
Karup, Danmark |
6. maj, 2024 - Kl. 23.59 |
Elektronikmekaniker ved 4 Panserinfanterikompagni/II/Jydske Dragonregiment |
Holstebro, Danmark |
10. maj, 2024 - Kl. 23.59 |